Kim jest Elisabetta Franchi?

W ostatnim czasie elisabetta franchi franczyza stała się niezwykle popularna, a marka stale zyskuje nowych klientów na terenie naszego kraju. Trudno jest się temu dziwić, ponieważ to uosobienie kobiecości w najczystszej postaci. Twórczyni marki Elisabetta Franchi od początku swojej działalności stawiała na niebanalne rozwiązania oraz uderzała w uczucia kobiet, które chcą się poczuć wyjątkowo w swoich codziennych stylizacjach. To ponadprzeciętne kolekcje, które trafiają w gusta Pań z wszystkich zakątków świata.

Elisabetta Franchi – historia marki i jej powstanie

Marka Elisabetta Franchi to wieloletnia historia powiązana z włoską modą, szykiem, elegancją i najlepszymi propozycjami dla współczesnych kobiet. Marka została założona w 1998 roku w Mediolanie i od samego początku swojego istnienia trafiła w gusta kobiet, które

poszukują niebanalności, kobiecości i oryginalności. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy tęsknią za elegancją i kobiecością.

Marka Elisabetta Franchi podbija rynek modowy na całym świecie. Rok 2021 był dla niej rokiem przełomowym pod względem dotarcia do jak największej ilości klientek. Dodatkowo, to właśnie w tym roku królowały wiosenne wzory, jasne kolory oraz kolorowe

Elisabetta Franchi – jakie są ich kolekcje

Jakie są kolekcje Elisabetta Franchi? Przede wszystkim bardzo kobiece, pełne uroku oraz wypełnione elegancją. Dodatkowo, wszelkie ubrania wykonane są z doskonałej jakości materiałów oraz skrojone przez prawdziwych wirtuozów sztuki modowej. Kolekcje Elisabetta Franchi są również bardzo szerokie i potrafią spełnić wszelkie oczekiwania współczesnych kobiet.

Elisabetta Franchi – do kogo skierowane są ich projekty

Projekty skierowane są do pewnych siebie kobiet, które dokładnie wiedzą, czego potrzebują od swojego stylu na co dzień. To kolekcje dla miłośniczek wielkomiejskiego stylu oraz niebanalnych stylizacji, obok których trudno jest przejść obojętnie. Marka spełni wszelkie oczekiwania takich osób.

You may also like...