Jakie gry Totalizatora Sportowego dają najwięcej możliwości?

Wielu graczy traktuje gry Totalizatora Sportowego jako formę rozrywki. Wtedy często nie grają oni o główną wygraną, a o nagrody niższego stopnia. Co warto wiedzieć o grach, które umożliwiają tego typu możliwości?
Gra multimulti umożliwia grę nie tylko o główną wygraną, która związana jest ze skreśleniem dziesięciu liczb. Można wybrać również inną strategię gry, która daje możliwość wygrywania nieco niższych nagród, jednak z większym prawdopodobieństwem. W grze multi multi można więc wybrać na przykład grę z siedmioma skreśleniami. Możliwości są nieograniczone, można wybrać nawet jedną liczbę.

 

Podobne możliwości w tym zakresie daje gra keno. Można tu wybrać kilka liczb, w zależności od tego, jaką nagrodę chce się wygrać. W grze keno ciekawą opcją jest jednak skreślanie dziesięciu liczb, ponieważ nawet w przypadku nietrafienia żadnego numeru można liczyć na małą wygraną, nieco przekraczającą cenę pojedynczego zakładu. Oprócz tych dwóch gier żadne inne produkty Totalizatora Sportowego nie dają takich możliwości, dlatego warto się na nie zdecydować, jeśli ma się pewność co do mniejszej liczby skreśleń.

You may also like...